Originálne RIEŠENIA pre vaše podnikanie

Digitálna reklama má dnes široké využitie v oblasti komerčnej reklamy, zábavy, inzercie, pri poskytovaní informácií štátnou a miestnou správou, vo firemnom prostredí pre zobrazovanie interných informácií, v medicíne, školstve…

Slovné spojenie „digital signage“ môžeme voľne preložiť ako „digitálny plagát. Ide o technológiu, ktorá na zobrazenie požadovanej informácie používa LCD monitory, LED steny alebo projektory. Na riadenie zobrazovaných informácií sa používa špecifický software, pomocou ktorého môžete na jednej obrazovke ľubovoľne kombinovať texty, obrázky, videá, widgety (predpoveď počasia, hodiny, dátum, meniny…), RSS linky (spravodajstvo, šport, ekonomika, kultúra…), IP stream, web stránky a naplánovať prehrávanie rôzneho obsahu v rôznom čase. Digitálne spracovanie a zobrazovanie informácií vám dovoľuje vykonať ich zmeny v reálnom čase. Toto všetko môžete robiť prostredníctvom firemnej počítačovej siete alebo na diaľku cez internet.

Naša spoločnosť sa, v spolupráci s odborníkmi, zameriava na návrh, dodávku a realizáciu digitálnej reklamy (SW riešenie Magiclnfo / Magiclnfo Express2) a hotelových riešení (Lynk Reach) založených na technológii spoločnosti Samsung Electronics. V prípade vášho záujmu vám vieme pripraviť živú prezentáciu ponúkaných riešení, kde si môžete prakticky overiť vhodnosť systému pre vaše potreby. Táto služba vám efektívnym spôsobom sprostredkuje základné informácie o digitálnom plagáte a môže vám ušetriť veľa času a peňazí.