Kto sú techsavers (predtým Refurbished)

My, techsaveri sme najväčší renovátori výpočtovej techniky v rámci strednej Európy s neustálou snahou byť najlepšími. A to nielen vďaka rokom skúseností, ale hlavne profesionálnemu prístupu ku každému jednému kusu prémiovej výpočtovej techniky, ktorá sa dostane do našich rúk.

V techsavers pracujeme len s najvyššími modelmi značiek HP, Lenovo, Dell či Fujitsu-Siemens. Naše líderstvo na trhu potvrdzujeme nielen štandardom kvality a služieb, ale najmä tým, že pracujeme s technikou v 100% stave, ktorú renovovaním pripravíme pre Vaše užívanie. Sme špecialisti na renováciu – čistíme, testujeme a obnovujeme každý kus tak, aby bol po funkčnej aj vizuálnej stránke na veľmi vysokej úrovni.

Renováciu berieme veľmi vážne a každý jeden jej proces je rokmi vyladený tak, aby sme Vám ponúkli len tie najkvalitnejšie notebooky, PC, monitory, pracovné stanice, mobilné telefóny, AiO či tlačiarne. Samozrejme za najlepšiu cenu vzhľadom na záruku, servis a na kus dobre odvedenej práce.

Staň sa aj ty techsaverom – stačí, že si kúpiš hocijakú kúsok renovovanej výpočtovej techniky a si v našej rodine vítaný/á. S každým renovovaným notebookom získaš skvelý pracovný stroj a chrániš aj našu planétu.

Renovácia je totiž maximálne ekologický prístup pri nákupe kvalitnej prémiovej výpočtovej techniky. Každý jeden zrenovovaný notebook v rukách teba, budúceho techsavera, je o jeden cenovo porovnateľný ale nekvalitný plastový notebook na smetisku menej.

Ak počas renovácie natrafíme na produkt s potrebou opravy (maximálne 5% produktov) ide tak o repasovanú či inak povedané opravovanú techniku. Tá po oprave prejde ešte náročnými testami tak, aby sme zabezpečili jej 100% funkčnosť.

Definuje nás 5 hodnôt:

  1. SME NÁROČNÍ – NA SEBA My techsaveri sme experti na renováciu, no stále sa zlepšujeme vzdelávaním, tímovou prácou alebo kontrolnými procesmi. Všetko preto, aby sa zákazníkovi dostal vždy 100% funkčný, čistý a dokonalý kus prémiovej výpočtovej techniky.
  2. PODPORUJEME LOKÁLNOSŤ Našimi piliermi sú lokálni techsaveri, naši partneri. Vďaka fungujúcej spolupráci a expertnosti môžeme úspešne pôsobiť v každom regióne a podporovať malé a stredné firmy.
  3. TVORÍME KRAJŠÍ SVET Našim zodpovedným a ekologickým prístupom chceme pomôcť k čistejšiemu svetu nielen ekologickým zmýšľaním, minimalizovaním elektro-odpadu, ale aj jeho aktívnym odstraňovaním z prírody.
  4. MAXIMÁLNE PROZÁKAZNÍCKY Dlhodobý vzťah s našimi zákazníkmi si budujeme kombináciou služieb, akými sú napríklad minimálna dvojročná záruka, bezkonkurenčný proces renovácie, rýchly servis, expertné poradenstvo a transparentnosť.
  5. SNÍVAME VO VEĽKOM Neustálym zlepšovaním a inováciami si plníme sny o krajšom svete a silnom spoločenstve techsavers na európskom trhu. Tvoríme trendy a inšpirujeme konkurenciu.