Kto sú techsavers

My techsaveri sme najväčší renovátori výpočtovej techniky v rámci strednej Európy s neustálou snahou byť najlepšími. A to nielen vďaka rokom skúseností, ale hlavne profesionálnemu prístupu ku každému jednému kusu prémiovej výpočtovej techniky, ktorá sa dostane do našich rúk.

Profesionálnej repasácii renovácii výpočtovej techniky sa venujeme už od roku 2003. Pod značkou Techsavers dávame nový život prémiovým notebookompočítačom, či inej výpočtovej technike. Ide o najvyššie triedy modelov značiek HP, Lenovo, Dell a Fujitsu-Siemens. Vďaka našej práci sme dali do obehu už viac ako 138 000 notebookov, 132 000 počítačov a uspokojili viac ako 130 000 zákazníkov. Svoje vedúce postavenie na trhu potvrdzujeme vysokým štandardom kvality našich produktov a služieb. Tento štandard sme definovali v rámci garancie kvality TSQ 7 zo 7.

Viacstupňový proces renovácie prebieha v renovačnom centre v Banskej Bystrici. Renovácia znamená, že produkt je v 100% funkčnom stave. My však každý jeden kus precízne vyčistíme, otestujeme a obnovíme tak, aby bol aj po vizuálnej stránke na čo najvyššej úrovni. Vďaka najmodernejšiemu technologickému vybaveniu, patríme medzi lídrov v renovácii výpočtovej techniky v celej strednej Európe.  

Staň sa aj ty techsaverom – stačí, že si kúpiš hocijakú kúsok renovovanej výpočtovej techniky a si v našej rodine vítaný/á. S každým renovovaným notebookom získaš skvelý pracovný stroj a chrániš aj našu planétu.

Renovácia je totiž maximálne ekologický prístup pri nákupe kvalitnej prémiovej výpočtovej techniky. Každý jeden zrenovovaný notebook v rukách teba, budúceho techsavera, je o jeden cenovo porovnateľný ale nekvalitný plastový notebook na smetisku menej.