MagicInfo Cloud

Naša služba Magiclnfo Cloud (SaaS) Vám ponúka možnosť ovládať Vaše monitory z ktoréhokoľvek miesta na zemi s prístupom k internetu bez nutnosti inštalovať a prevádzkovať Váš vlastný Magiclnfo Server. Toto riešenie má hneď niekoľko výhod – službu môžete začať využívať okamžite po inštalácii Vášho monitora, užívateľské rozhranie je veľmi jednoduché a jeho základné osvojenie Vám s našou pomocou nebude trvať viac ako 30 minút riešenie je veľmi spoľahlivé a cenovo dostupné. Nie sú tu žiadne skryté poplatky – len jedna cena za monitor a mesiac, ktorá pokrýva všetky náklady.

Nezáleží. či pomocou našej služby Magiclnfo Cloud budete ovládať jeden monitor vo Vašom obchode, niekoľkosto monitorov nainštalovaných naprieč celou Európou alebo videostenu v nákupnom centre. Máme niekoľkoročné skúsenosti a potrebné technické know-how. aby sme Vám pomohli prejsť fázou nasadenia Magiclnfo Cloud riešenia čo najrýchlejšie a bezbolestne.

Súčasťou riešenia Magiclnfo Cloud je aj program Magiclnfo Author/WebAuthor, pomocou ktorého môžete vytvárať vlastné šablóny pre Váš digitálny plagát. Popri technickej podpore na telefón, ktorú máte bezplatne k dispozícii počas celej doby využívania služby Magiclnfo Cloud, Vám ponúkame školenia, ktoré vykonáme priamou Vás.